Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Turnaj štyroch krajín 2022: SR 17 uštedrila protivníkovi potupný debakel

POPRAD - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 17 rokov deklasovali v druhom zápase Turnaja štyroch krajín v Poprade nemeckých rovesníkov 9:0. "Sedemnástka" tak odčinila štvrtkovú prehru 0:4 so Švajčiarskom.
Cyv yvy x vfyxv yx vyxc fvfdbx.
Zdroj: Peter Jesenský
Zdieľajte:

Výrazný podiel na triumfe mali dvaja štvorbodoví hráči Ondrej Maruna a Fabian Andrej Ličko. Čisté konto vďaka 34 úspešnými zákrokom dosiahol brankár Richard Rafaj.

Prečítajte si aj

Y ydxb ydxbnf xgfnchg.Trápiaci sa slovenský extraligový tím posilní zahraničné pravé krídlo

Zverenci Rastislava Paľova odohrajú v sobotu o 15.00 záverečný duel proti "osemnástke" Francúzska. Vzhľadom na predchádzajúce výsledky môžu mladí Slováci obsadiť najlepšie druhú priečku. Istým víťazom podujatia sú Švajčiari.

Prečítajte si aj

Yvf gb gc bxdffysdx vxbc gyfxb.Košice pustili Romana Durného a dochytá sezónu pri konkurentovi, Nitra uvoľnila legionára o súťaž nižšie

Turnaj štyroch krajín hráčov do 17 rokov v Poprade:

SLOVENSKO – Nemecko 9:0 (3:0, 2:0, 4:0)

Góly: 9. Tomík (Prokopovič, Radivojevič), 9. Liščinský (Semančík), 10. Maruna (Tomašec), 30. Maruna (Ličko), 34. Feranec (Liščinský, Halama), 43. Svrček (Tomašec), 44. Ličko (Maruna), 53. Maruna (Ličko, Zálešák), 60. Ličko (Tomík). Rozhodovali: Korba, Štefik – Janiga, Hajnik, vylúčení: 7:6 na 2 min, navyše Liška (SR) 5+DKZ za napadnutie, presilovky: 3:0, oslabenia: 1:0, 205 divákov.

SR 17: Rafaj – Radivojevič, Kupec, Šlank, Ličko, Gracák, Harvánek, Halama – Maruna, Svrček, Tomašec – Zálešák, Prokopovič, Tomík – Feranec, Semančík, Liščinský – Bohoš, Plančár, Liška.

Prečítajte si aj

Ygfx xh fchncgvh cgng hxcg.Poprad oznámil kvalitné posilnenie tímu, pod Tatry putuje slovenský šampión

Hlas po zápase /zdroj: hockeyslovakia.sk/

Rastislav Paľov, hlavný tréner SR 17: "Od rána až po záverečný hvizd zápasu si všetko sadlo. Na chlapcoch som videl, že sú nastavení na cieľ, ktorý sme si stanovili. V stretnutí boli od úvodu aktívni, všade boli rýchlejšie, tlačili sme sa do bránky a premenili sme šance. Zabrali nielen očakávaní lídri tímu, ale všetci hráči a všetci si zaslúžia pochvalu. Škoda, že turnaj už nemôžeme vyhrať vzhľadom na propozície turnaje a prechádzajúce výsledky. S francúzskou osemnástkou si bez ohľadu na to ideme po víťazstvo. Chcem na chlapcoch vidieť rovnaké nastavenie ako v súboji s Nemcami."

Pozrite si aj

&yx hfhnxfn cmjtz yhxxnc.VIDEO Veterán Hujsa sa zachoval nešportovo, skratovo konal aj Marek Biro a vytiahol škaredý direkt
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články