Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Obrovská strata pre českú Extraligu! Vojna na Ukrajine jej zobrala hviezdu

HRADEC KRÁLOVÉ - Ruský hokejový útočník Nikita Ščerbak skončil v kádri českého extraligového klubu Mountfield HK Hradec Králové. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Rus Ščerbak pri podpise zmluvy.
Zdroj: HC 05
Zdieľajte:

Ako uvádza klub, dôvodom jeho odchodu je momentálne celosvetová situácia, spôsobená ruskou inváziou na Ukrajine. Hradec Králové vyvinul veľkú snahu, aby ostal Ščerbak celú sezónu. Samotný hokejista dokonca vyjadril nesúhlas s vojnou, keď si stiahol z prilby ruskú vlajočku.

Prečítajte si aj

Fjldsa njnkldfskmn,vcx ydgbcv.Róbert Ľupták pritiahol do Prešova nového generálneho partnera, ktorý je aj v názve

26-ročný rodák z Moskvy, ktorý si zahral NHL za Los Angeles Kings, patril medzi veľké útočné opory. Skvelú formu si preniesol z Banskej Bystrice, keď v 22 zápasoch uplynulej sezóny strelil 5 gólov a pridal 9 asistencií. Vo výbornej fazóne pokračoval aj v novom ročníku a v 5 dueloch získal 5 bodov (1+4).

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA SR šport hokej NHL príprava Islanders Flyers.Spečatený osud Richarda Pánika? NY Islanders spravil prvý krok

Pozrite si aj

&af& fs fv s e wgeefsdc ddvsx.VIDEO Nervozita v Nitre: Molnár sa nezľakol Jääskeläinena, zapojil sa Chovan a Bodák doslova dusil Lampera

Pozrite si aj

L &jfl&s fyg dyfxfsgdxg aessd.VIDEO Čo to zahodil hokejista Košíc?! Neuveriteľný okamih v Crow aréne má dvoch aktérov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články