Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Róbert Ľupták pritiahol do Prešova nového generálneho partnera, ktorý je aj v názve

PREŠOV - Extraligový klub HC 21 Prešov predstavil na sociálnej sieti nového generálneho partnera. Šarišania budú po novom hrávať pod názvom HC MV Transport Prešov.
Fjldsa njnkldfskmn,vcx ydgbcv.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Do prešovského hokeja vstúpila spoločnosť MV Transport Slovakia, a.s. "Hokej v Prešove sme ako spoločnosť podporovali aj minulú sezónu. Podporujeme aj iné športy v Prešove a po úspešnom vstupe našich chlapcov do sezóny, sme sa rozhodli, že vstúpime do klubu ako generálny partner, aby sme takouto formou pomohli klubu k dosahovaniu víťazstiev, a aby sme všetci v Prešove mali z hokeja radosť," povedal po podpise zmluvy majiteľ spoločnosti Martin Vaľko.

Prečítajte si aj

Fsdf gdg arg efde wr egfd.Roman Faith vyriešil otázku aktuálnej sezóny a odišiel do tretieho ligového tímu

Prešovský hokej bude vo svojej druhej extraligovej sezóne v novodobej histórii podporovaný ďalším partnerom. Vlani klub sponzorovala firma GROTTO, ktorá sa v lete presťahovala do Spišskej Novej Vsi.

L ds& nfykvbk ydda fs fsda fesd.
Zdroj: facebook.com

Pozrite si aj

L &jfl&s fyg dyfxfsgdxg aessd.VIDEO Čo to zahodil hokejista Košíc?! Neuveriteľný okamih v Crow aréne má dvoch aktérov

Pozrite si aj

&af& fs fv s e wgeefsdc ddvsx.VIDEO Nervozita v Nitre: Molnár sa nezľakol Jääskeläinena, zapojil sa Chovan a Bodák doslova dusil Lampera

Prečítajte si aj

Ygdx hfg dxhfgffxcsgd egrx g.Útočník Prešova sa pripomenul Košičanom, od ktorých odišiel pred dvomi rokmi, Bokroš urobil niečo, čo málokedy
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články