Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Dvadsiatka nezvláda turnaj v Rovaniemi: Tréner Feneš pomenoval dôvody

ROVANIEMI - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov neuspela ani vo svojom druhom zápase na Turnaji štyroch krajín vo fínskom Rovaniemi. Po štvrtkovej úvodnej prehre 0:6 s domácimi rovesníkmi dostala v piatok od mladých Švédov debakel 1:11. Jediný gól SR 20 strelil v tretej tretine vo vlastnom oslabení Tim Danielčák.
Wf dfg edbgtnh bdfxgeg nthfrg.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Turnaj štyroch krajín hráčov do 20 rokov v Rovaniemi:

SLOVENSKO - Švédsko 1:11 (0:2, 0:4, 1:5)

Góly: 48. Danielčák - 5. a 28. O. Pettersson, 15. a 45. Bystedt, 26. a 37. E. Pettersson, 21. Jellvik, 43. Wágner, 47. Salomonsson, 52. Johansson, 60. Robertsson. Vylúčení: 7:1 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 1:0, 224 divákov.

Prečítajte si aj

Gxdcfhg xhcnh dgxcf.Turnaj štyroch krajín: Slováci inkasovali od Švédov dvojciferný výprask

SR 20: Korec (45. P. Andrisík) – Bečár, Laurenčík, J. Chromiak, Krakovský, Moško, Eperješi, M. Mešár – Sokoli, Šramaty, Danielčák – Molnár, M. Suchý, Šotek – Ožvald, Babeliak, Štefančík – Ondriš, K. Horváth, Tomala

Hlas po zápase /zdroj: hockeyslovakia.sk/:

Ivan Feneš, tréner SR "20": "Počas celého zápasu sme videli priepastný rozdiel medzi našimi a švédskymi hráčmi. Súper dominoval, my sme len sporadicky ohrozovali súperovu bránku. Trápime sa v útoku. Je náročné niečo vymyslieť, keď už prvá prihrávka býva nepresná a hneď čelíme protiútokom. Preto je ťažké vôbec niečo hodnotiť. Na Švédoch je vidieť, že viac ako polovica kádra bola draftovaná do NHL a má potenciál nastupovať v profilige. Naši hráči prichádzajú do kontaktu s medzinárodnou špičkou z dorasteneckých či juniorských líg, čo je jasne viditeľné na výkonnostnom rozdiele medzi tímami."

Prečítajte si aj

K dôgy dxmgcnvb h fzjj fh.Výkonný výbor SZĽH schvaľoval licencie: Liptovský Mikuláš potrebuje splniť pravidlo

Ďalší výsledok:

Fínsko - Česko 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Góly: 9. Tuomaala, 14. Huuhtanen, 16. Ronni, 28. Miettinen, 47. Nyman.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články