Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V Žiari nad Hronom podpísali neznámeho Slováka, Skalica získala bývalého kráľa univerzity

BRATISLAVA - Slovenský hokejový obranca Radovan Gabri sa stal novou posilou prvoligového klubu HK MŠK Žiar nad Hronom. Do Skalice zamieril americký hokejový útočník Conor Landrigan. Kluby o tom informujú na sociálnych sieťach.
Fsgxcgsd hxcfnsgh dcgr dhf.
Zdroj: Max Pattis
Zdieľajte:

Dvadsaťosemročný Dolnokubínčan mieri do Žiaru nad Hronom ako neznámy slovenský hokejista. V 17 rokoch zamieril z domáceho klubu do Talianska, kde sa vyprofiloval na skúseného obrancu. Svoj vyše desaťročný pobyt v zahraničí okorenil o angažmány v tímoch Asiago, Neumarkt, Vipiteno, Ritten/Renon a Pergine.

Prečítajte si aj

Y gxg hdxgcfgv dhgcvt hjfxcg.Vynikajúci obrat v Edmontone: SR 20 si podala Nemecko, hlavnými postavami Demek a Petrovský

Vedenie prvoligového klubu HK iClinic Skalica angažovalo do útoku Američana Conora Landrigana. Pre 26-ročného centra to bude prvá skúsenosť s európskym hokejom. Na Záhorie prichádza z klubu Idaho Steelheads, kde v 5 zápasoch získal 1 bod za asistenciu. Landrigan svojho času hviezdil na univerzite v Binghamton Senators v ročníku 2016/17, keď ako kapitán nazbieral až 141 bodov (62+79).

Prečítajte si aj

Fjldsa njnkldfskmn,vcx ydgbcv.Šéf Prešova si nerobí ťažkú hlavu zo straty partnera, nepáči sa mu iná vec

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Canadiens Red Wings.Našiel HC Slovan brankára?

Prečítajte si aj

Y gdxcbhjkhg cbmh gcjvh.Olympionik z Turína nekončí: Postaví sa do bránky nováčika
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články