Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Útok Spišiakov posilní zaujímavý center: V extralige už obliekal dres Banskej Bystrice

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Novou posilou extraligového klubu HK Spišská Nová Ves sa stal kanadský útočník Hayden Verbeek, ktorý už krátko pôsobil v Tipos extralige ako hráč Banskej Bystrice v ročníku 2020/21.
Hráči Spišskej Novej Vsi.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dvadsaťštyriročný Verbeek odohral pod Urpínom štyri zápasy, v ktorých strelil dva góly. Následne zamieril k účastníkovi AHL Laval Rocket. Sezónu 2021/22 absolvoval vo farbách Grand Rapids, no dohrával ju v tíme Toledo. Dokopy odohral 27 zápasov s bilanciou (4+3).

Prečítajte si aj

Ôafdsm yôldxfcgnvh cgvbn.Cehlárik opustil ruský Avangard Omsk, na dva roky mieri do tímu majstra

"Hayden bol v našom rebríčku potenciálnych posíl na najvyšších priečkach, preto som veľmi rád, že sa nám ho podarilo dotiahnuť na Spiš. Ide o rýchleho a dynamického korčuliara, ktorý je v neustálom pohybe a svojou energiou bude robiť súperom problémy. Je to komplexný center, ktorý nám pomôže na oboch stranách ihriska.

Prečítajte si aj

YD svdxfb xcbf xbfxfs d.Jeden zo záujemcov o MS 2023 odstupuje: Nedostal garanciu od vlády

Napriek svojej nižšej postave je výborný v získavaní pukov a v osobných súbojoch. Rátame s ním do špeciálnych formácií a sme presvedčení, že sa stane našim rozdielovým hráčom, ktorý bude robiť radosť našim skvelým divákom. Haydenovi do sezóny želám hlavne pevné zdravie a veľa gólov s rysom na hrudi,“ povedal generálny manažér klubu Richard Rapáč.

Prečítajte si aj

Ôyg xhflcônlmxh xfch ydxgfc.V Slovane menili trénerov: Na striedačku Belasých putuje obranca z Košíc
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články