Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2022: Zostava na Dánsko je hotová, Ján Pardavý uviedol detaily

HELSINKI - Pondelkový tréning pred kľúčovým zápasom na MS v Helsinkách neabsolvovali slovenskí hokejisti v kompletnej zostave. Chýbali brankár Patrik Rybár a útočník Jakub Minárik. Proti Dánsku by mali Slováci nastúpiť v rovnakej zostave ako v predchádzajúcom dueli proti Taliansku.
Lynvxlc nbkxcv gbfc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Rybára stále trápi členok, do nohy dostal injekciu. Minárik zasa pociťuje problém po tvrdom strete v súboji s Kazachstanom. "Zostava sa nebude meniť, ale nie preto, že bola víťazná," potvrdil asistent trénera Ján Pardavý.

Prečítajte si aj

Adfsnyldxcnvbnm h fgvbn dgh gsrt.MS 2022: Česko je vo štvrťfinále, elitnú A-kategóriu opúšťa prvý tím

Či nastúpia Slováci s ôsmimi obrancami ako proti Taliansku, o tom realizačný tím rozhodne neskôr. "Máme ešte čas do zápasu, rozhodneme sa neskôr, či pôjdeme s ôsmimi obrancami, alebo trinástimi útočníkmi," dodal Pardavý.

Prečítajte si aj

Lads nlvndkx vxvc x.MS 2022: Kapitán Tomáš Tatar porušil harmonogram, Jánošík si premyslí, ako s tým naloží

Útočník Minárik chcel v pondelok trénovať, Pardavý však prezradil, že to nešlo: "Urobil si test na bicykli a nedalo sa. Bude mimo zostavy."

Prečítajte si aj

Yvx ôlbfc gb fdxcvb bcnv.MS 2022: Slováci hrajú o priamy postup s Dánskom, nová situácia okolo Pospíšila

Realizačný tím mal v pláne sledovať večerný zápas Dánska proti Kanade, na videu však hráčom ukážu videá z predchádzajúcich zápasov: "Videli sme Dánov v dueloch s Francúzskom a Švajčiarskom. Pozerali sme všetky ich zápasy, ale z týchto dvoch máme natočené veci, na ktoré chceme hráčov upozorniť. Ich obranné pásmo je najšpecifickejšie, na to sa musíme pripraviť," tvrdí Pardavý.

Prečítajte si aj

Ôyg xhflcônlmxh xfch ydxgfc.V Slovane menili trénerov: Na striedačku Belasých putuje obranca z Košíc
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články