Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Prešov získal prvoligového brankára a má k dispozícii troch mužov v maske

PREŠOV - Hokejisti HC Grotto Prešov vstúpia do hokejovej sezóny 2022/2023 s brankárskou trojicou Nikita Bespalov, Eugen Rabčan, Kristián Adamko. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Hráči prešova v dnešnom zápase.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Pre 34-ročného Rusa Bespalova pôjde o druhú sezónu v prešovskom tíme. V ročníku 2021/2022 bol brankárska jednotka tímu a v rovnakej pozícii by mal byť aj v nasledujúcej sezóne. Počas prvej sezóny v slovenskej extralige odchytal 47 zápasov, v ktorých dosiahol 92,24-percentnú úspešnosť zákrokov, priemer 2,98 inkasovaného gólu na zápas a trikrát vychytal čisté konto.

Prečítajte si aj

Fsa ndxlfbn lfnclgfcv bbf nnsdgfcb.Július Šupler sa rozohnil a chcel volať Tomášovi Tatarovi

Nová tvár v bránkovisku prešovského tímu je 20-ročný Rabčan. V najvyššej slovenskej súťaži debutoval v drese Banskej Bystrice, za ktorú nastúpil do 7 stretnutí. Dosiahol v nich 88,78-percentnú úspešnosť zákrokov a priemer 3,74 inkasovaného gólu na zápas.

Prečítajte si aj

Hráči HC Košice po góle.HC Košice povedú traja tréneri vrátane slovenského majstra

Kristián Adamko bol v ročníku 2021/2022 v pozícii brankárskej trojky prešovského tímu. Sezónu strávil prevažne v tretej najvyššej súťaži v drese Detvy. V extralige debutoval v 30. marca 2022, keď odchytal štyri minúty proti Slovanu Bratislava.

Prečítajte si aj

Kadfl nvdnkv n.c vfdbb.MS 2022: Juraja Slafkovského zastihol nečakaný problém
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články