Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2022: Juraja Slafkovského zastihol nečakaný problém

HELSINKI - Nečakaný problém zastihol v stredajšom dueli MS slovenského útočníka Juraja Slafkovského. Slovenský hokejista mal po skrumáži pred švajčiarskym brankárom Genonim problém s prilbou, ktorá mu nešla zapnúť. Tréneri ho však ihneď poslali na presilovku, a tak mu nezištne pomohol spoluhráč Pavol Regenda.
Kadfl nvdnkv n.c vfdbb.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slafkovského problém sa udial po súboji, v ktorom sa následne dostal so švajčiarskym hráčom do pasovačky. Arbiter po nej vylúčil len súpera slovenského krídelníka, no Slafkovský si nemohol zapnúť prilbu pre uvoľnené zapínanie.

Prečítajte si aj

Ô adym lxcfvldn lbn cxl dfbv.MS 2022: Do kádra USA mieri 100-bodový útočník sezóny!

"Mne sa to uvoľnilo a tréner ma hneď poslal na ľad na presilovku päť na tri. Tak som hneď skúsil prilbu Sama Takáča, ale bola mi malá. V tom som rýchlo zakričal Paľovi, ten má väčšiu hlavu. Tam som išiel na istotu, vedel som, že mi bude sedieť," povedal Slafkovský pre TASR.

Prečítajte si aj

Lkdmvly mlbgml. mô-yf b.Liptovský Mikuláš získal do bránky silné extraligové priezvisko

Regenda celú situáciu sledoval na striedačke, pre TASR so smiechom povedal: "My s Jurom sme podobná veľkosť. Najskôr som videl, ako si bral prilbu od Sama, ale mal to ako čiapku. Tak som mu dal svoju, hral s ňou ešte niekoľko minút."

Prečítajte si aj

Kld v xlcbn cv gnvbn bgxv.MS 2022: Šampionát končí pre slovenského mladíka

Prečítajte si aj

Ydxblc nclfgn hvmb.MS 2022: Tatar apeluje na riešenie presiloviek, Čerešňák si to predstavoval inak
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články