Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

SR 18 ide zložiť nové mužstvo s novým trénerom: Pozvánku dostalo 44 hráčov

NITRA - Nové mužstvo slovenskej hokejovej reprezentácie do 18 rokov čaká úvodný kemp. Tréner Tibor Tartaľ poslal pozvánku 44 hráčom (roč. nar. 2005 a mladší), ktorí sa budú pripravovať v Nitre od 22. do 24. mája.
Vyvlx nblfnclbd fnbvg fgnbn.
Zdroj: Hockeyslovakia.sk
Zdieľajte:

Mladí Slováci si na aprílovom turnaji A-skupiny I. divízie MS v Piešťanoch zabezpečili účasť v elitnej kategórii. "Potrebujeme si pozrieť najmä hokejistov, ktorí nastupujú v zahraničí, a hráčov, ktorých sme nemali toľko na očiach. Našou hlavnou úlohou bude vybrať čo najlepší tím na letný Hlinka Gretzky Cup a zároveň sa budeme obzerať po hráčoch do projektu osemnástky," informoval Tartaľ podľa serveru hockeyslovakia.sk.

Prečítajte si aj

Hráči HC Košice po góle.HC Košice povedú traja tréneri vrátane slovenského majstra

Menoslov 44 pozvaných hráčov nezahŕňa všetkých adeptov na reprezentačný dres. "Niektorí hokejisti si dorábajú maturity, končia letnú prípravu a podobne. Nevidím v tom však veľký problém. V júni v rámci ďalšieho kempu chceme dať príležitosť rovnako 44 chlapcom. Potrebujeme, aby sme sa s nimi zoznámili a oni s nami tiež. Pre hráčov budú pripravené modelované zápasy a takisto sa zameriame na tréningy zručností," dodal Tartaľ.

Prečítajte si aj

Kld v xlcbn cv gnvbn bgxv.MS 2022: Šampionát končí pre slovenského mladíka

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada Hokej MS20 A skupina Fínsko Slovensko.Útočník Jendek sa vrátil do Tipos extraligy, HC Slovan to nie je

Prečítajte si aj

Kadfl nvdnkv n.c vfdbb.MS 2022: Juraja Slafkovského zastihol nečakaný problém

Prečítajte si aj

Lyfdhgl xmvbhxhfc hxcn.Pôsobisko na novú sezónu získal skúsený útočník Peter Šišovský
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články