Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2022: Zostava na Nemcov je známa. Prišli nejaké zmeny?

HELSINKI - Slovenskí hokejisti nastúpia v sobotu na MS v Helsinkách proti Nemecku v rovnakej zostave ako v piatok proti Francúzom. Jediná zmena nastala na poste brankárskej dvojky, Patrikovi Rybárovi bude na striedačke kryť chrbát Adam Húska. Pre TASR to po poludňajšom rozkorčuľovaní povedal asistent trénera Andrej Podkonický.
Slovenský tréner počas MS.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Formácie zostanú bezo zmien. "Nechali sme to zatiaľ tak ako to bolo, nebudeme meniť nič. Nemáme ani žiadne zranenia, mali by sme nastúpiť v tej istej zostave, veríme, že podáme lepší výkon," povedal Podkonický.

Prečítajte si aj

Gk y§dfôg xdghn yfxh m.Martin Fehérváry je voľný pre potreby reprezentácie

Prečítajte si aj

G xh xfcj ch hnc h fhbnbjl lkvg.MS 2022: Slovensko bude mať druhú posilu z NHL!

Prečítajte si aj

Oto Haščák sa stal asistentom generálneho manažéra SR.MS 2022: Haščák prehovoril. Koho nahradí Fehérváry a na koho príchod sa ešte čaká?

Večerného súpera SR si realizačný tím pozrel v piatok priamo v akcii, Nemci podľahli Kanade 3:5. "Boli sme na zápase osobne. Kanada hrala veľmi dobre, ale Nemci sú silní, majú výborné presilovky, nemôžeme byť vylučovaní. My musíme hrať lepšie najmä v strednom pásme, kde sme strácali veľa pukov. Nemohli sme hrať tak rýchlo ako sme hrali predtým, musíme to všetko zjednodušiť," dodal Podkonický.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články