Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Liptákov v novej sezóne povedie stará známa tvár

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Novým hlavným trénerom hokejistov MHk 32 Liptovský Mikuláš sa stal Ján Šimko. Vo funkcii vystrieda Petra Mikulu, pri ktorom v sezóne 2021/2022 pôsobil ako asistent. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Lkdmvly mlbgml. mô-yf b.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Liptáci začali sezónu 2021/2022 s hlavným trénerom Milanom Jančuškom, ktorého v priebehu ročníka nahradil Mikula. Ten v klube nebude pokračovať, ale jeho asistent Ján Šimko áno.

Prečítajte si aj

Awgr alôgnmlw mslbad f.Bratislava Capitals sa vracia na scénu. Kde bude pôsobiť?

Prečítajte si aj

Kapitán Tatar po boku Šatana.MS 2022: Slovensko pozná meno kapitána a jeho asistentov

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TL príprava štart Poprad POX.Rysy majú nového trénera aj posilu do útoku

"Po ukončení sezóny mi zavolal pán Michalík s tým, že boli s mojou prácou veľmi spokojní a aby som nereflektoval na iné ponuky. Ponúkol mi pozíciu hlavného trénera Liptovského Mikuláša. Samozrejme, že ma to potešilo a vstúpiť do extraligových vôd ako hlavný tréner je pre mňa veľká výzva. Vzhľadom na to, že trénersky pôsobím pri mužoch už štvrtú sezónu, som túto ponuku prijal a s vedením sme sa prakticky veľmi rýchlo dohodli. Pocity nateraz idú bokom a hlavnou témou bude pre mňa komunikácia s vedením o hráčskej skladbe mužstva. Aký bude kvalitatívny rozmer, je otázka na vedenie. Moja prioritná požiadavka však je, aby išlo o hráčov s charakterom a úspech bol pre nich motiváciou pre každodennú tvrdú prácu. Verím, že sa nám podarí dať dohromady partiu hráčov, ktorá bude chcieť hrať výborný hokej a rozdávať radosť mikulášskym fanúšikom," uviedol Šimko.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články