Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Do bránky HC Sparta prichádza špičkový gólman so skúsenosťami z KHL

PRAHA - Český hokejový brankár Jakub Kovář sa stal novou posilou českého extraligového klubu a úradujúceho vicemajstra HC Sparta Praha. Informuje o tom oficiálna stránka.
Gdxgcfgvbh g xdghcnvbf gdfdgfh.
Zdroj: Pavel Paprskář
Zdieľajte:

Odchovanec Píska bude premiérovo v kariére pôsobiť v kádri českého veľkoklubu. Do hlavného mesta Česka sa sťahuje po angažmáne v Zürichu, s ktorým si zahral finále NL proti Zugu, ale trofej nezískal. Jakub Kovář najvýraznejšiu stopu zanechal v nadnárodnej KHL, kde patril medzi špičkových mužov v maske v drese Avtomobilist Jekaterinburg.

Prečítajte si aj

Hráči Českej republiky.MS 2022: Česko zverejnilo záverečnú nomináciu

"Kubo je vynikajúci gólman s obrovskými skúsenosťami zo zahraničia. Dohodli sme sa už počas sezóny, už skôr prejavil záujem u nás hrať. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo získať na extraligu nadštandardného brankára," nešetril slovami chvály príchod 33-ročného bývalého českého reprezentanta športový riaditeľ HC Sparta Petr Ton.

Prečítajte si aj

Na snímke slovenský hokejista Miloš Bubela dáva gól po teči za chrbát slovinského brankára Gašpera Krošelja v presilovkeHK Poprad sa dohodol na zmluve so šikovným útočníkom

Prečítajte si aj

Ldfsy dxlfbn gfxlnc l.Juniorov Popradu povedie extraligový šampión: Pod Tatry mieri zo Žiliny

Prečítajte si aj

Ôf sfv dlfbnlfbn sfb ebf gs sd sdhdghsmcb dvd gd vwww.Získa Zvolen kvalitnú posilu?
Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články