Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HK Poprad sa dohodol na zmluve so šikovným útočníkom

POPRAD - Vedenie HK Poprad získalo posilu do útoku. Na zmluve sa dohodlo s útočníkom Milošom Bubelom, ktorý má skúsenosti zo zámoria, ale aj slovenskej hokejovej reprezentácie. "Kamzíci" ho skautovali už skôr.
Na snímke slovenský hokejista Miloš Bubela dáva gól po teči za chrbát slovinského brankára Gašpera Krošelja v presilovke
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Hovorili mi, že ma už dlhšie sledovali a páčil som sa im. Po sezóne sme sa skontaktovali, absolvovali niekoľko stretnutí, na ktorých sme si povedali, ako by to mohlo asi vyzerať a aké sú naše vzájomné očakávania. Po pár mítingoch sme sa dohodli a podpísal som zmluvu,“ uviedol Bubela pre oficiálnu webovú stránku Popradu.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Dánsko Hokej MS2018 B USA Česko.Českí hokejisti pred svetovým šampionátom s výrazným pozitívnym dopingom

Pred sezónou má veľkú motiváciu. „Každý rok mám tie najvyššie ciele. Nový klub, nový začiatok. Veľmi sa na to teším. Aj individuálne aj tímové ciele sú tie najvyššie. Poprad má výborné zázemie a robia to tu výborne,“ dodal 29-ročný hráč.

Prečítajte si aj

Jafnd lyvnkf snxknla.Slovenský hokej čaká v pondelok dôležitý deň

Bubela pôsobil v uplynulej sezóne v Banskej Bystrici. Pod Urpínom nastúpil na 57 stretnutí so ziskom 24 bodov (10+14). S "baranmi" vybojoval v sezóne 2017/2018 titul. V slovenskej extralige pôsobil aj v projekte reprezentačnej dvadsiatky. Na konte má 8 štartov v AHL. Jednu sezónu odohral u českého extraligistu z Pardubíc a rok obliekal dres Bratislava Capitals v medzinárodnej ICEHL. Slovensko reprezentoval na ZOH 2018 v Pjongčangu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články