Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tretí člen vicemajstra z Nitry bude pokračovať v českom klube

KARLOVE VARY - Slovenský hokejový reprezentant Jozef Baláž zamieril po striebornej sezóne v Nitre do českého extraligového klubu HC Energie Karlovy Vary. Podpísal s ním ročnú zmluvu s dvojročnou opciou do konca sezóny 2024/2025. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Lasdfnl yxnfl bydx.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Uzavretím Balážovho príchodu do karlovarského klubu sa potvrdili špekulácie, ktoré sa objavili už počas sezóny 2021/2022. Pre Baláža bola prvá v slovenskej extralige, predtým dlhodobo pôsobil v HC Vítkovice Ridera.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej Tatranský pohár víťaz Poprad POX.V Poprade ostáva ikona Kamzíkov, Trenčín ulovil kanoniera Žiliny

V nitrianskom drese odohral celkovo 62 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 17 gólov, 22 asistencií (39 bodov), 10 trestných minút a 27 plusových bodov. Zároveň si prvýkrát v kariére vybojoval pozvánky do reprezentácie, pričom figuruje aj v nominácii SR na Kaufand cup (5.- 7. mája v Žiline).

Prečítajte si aj

Aldfgydx cfhnmcg vhj hfgjm.Bystrica získala ďalších troch útočníkov: Lákadlo storočnica

Ide o tretí potvrdený hráčsky odchod z HK Nitra. Nové pôsobiská si už našli aj obrancovia Willie Raskob (Vítkovice) a Martin Vitaloš (Plzeň). V klube už skončil aj hlavný kormidelník Antonín Stavjaňa.

Prečítajte si aj

Ôs yôdghmyd xgmn. fhgm gh.Liptovský Mikuláš predstaví o týždeň trénerov, uplatnil si opciu na štyroch hráčov

Prečítajte si aj

Laydvl nlfn yfbnkkj.Oto Haščák: Zranenia vyradili ďalších hráčov

Prečítajte si aj

Kydmf xlôbcm lmxgfcvb.Príprava MS 2022: Káder Slovenska opustilo šesť hráčov, tím posilnilo jedenásť hokejistov vrátane majstrov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články