Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Podkonický mal konflikt s Tomášom Chrenkom

NITRA - Hokejisti HK Nitra triumfovali v stredajšom štvrtom finálovom zápase Kaufland play off Tipos extraligy nad Slovanom Bratislava po najlepšom výkone v sérii. Stredajší zápas sa však nezaobišiel bez emócií, ktoré vyvrcholili v závere duelu.
Adfmg dxfcvhm fghb.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Tréner Slovana Andrej Podkonický nebol spokojný najmä s disciplínou svojich zverencov: "Mali sme na začiatku dve vylúčenia a to dostalo Nitru na koňa. Keby sme dali za stavu 0:2 gól, tak by sme s tým ešte niečo spravili, nemali sme dostať tretí gól. Tam boli naši obrancovia dlho na ľade a už sa ťažko niečo robilo. Ale povedalo sme si, že budeme bojovať až do konca."

Prečítajte si aj

Ldsdxlbc nlc.f vhm j vg gnfgh.Porušil pravidlá bratislavský Slovan? Nitra sa obrátila na Ligovú radu

Záver zápasu spestrili bitky, predtým mal ešte Podkonický kontroverziu s generálnym manažérom Nitry Tomášom Chrenkom. "Mohol by rešpektovať hráčov, ktorí sú na ľade. Ako keby nestačilo, že po nich kričia ľudia. Je nemysliteľné, aby to robili aj tréneri. Od nás to nikto nerobí," vyjadril sa tréner Slovana.

Prečítajte si aj

Lydlxd nfgv bm dyhgv.Obrovská tragédia: Zavraždili 23-ročného hokejistu

Nitrania boli spokojní nielen s výsledkom, ale najmä s výkonom. Autor dvoch gólov Tomáš Hrnka k zápasu povedal: "Sme radi že sme vyhrali po takomto výkone. Dali sme aj góly, aj sme hrali dobre v obrane. Boli sme kompaktnejší na ľade a súdržnejší. Viac sme si pomáhali."

Prečítajte si aj

Lskfxl cmnhgv m bn fgcv m.Príprava MS 2022: SR sa rysuje prvá posila z NHL, tri hviezdy sú otázne

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL 3.kolo Zvolen Slovan BBX.Róbert Döme ostáva v extralige: Povedie klub, v ktorom začínal kariéru
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články