NHL: V Detroite sa zrodilo skóre ako v zápase hviezd, hráč Toronta so šiestimi bodmi

NEW YORK - Hokejisti Toronta zvíťazili v nočnom zápase NHL na ľade Detroitu 10:7. V drese hostí zažiaril autor štyroch gólov a dvoch asistencií Mitchell Marner, Michael Bunting prispel k triumfu kanadského tímu jedným presným zásahom a štyrmi asistenciami. Sedemnásť gólov v stretnutí profiligy videli diváci predtým pred vyše desiatimi rokmi - 27. októbra 2011 zvíťazil Winnipeg nad Philadelphiou 9:8.
Zdroj: 40797

Philadelphia ukončila sériu šiestich prehier, doma zdolala Washington 2:1. V prvej obrannej formácii hosťujúcich Capitals nastúpil Mário Fehérváry, slovenský zadák odohral 17:32 min, zapísal si mínusový bod a dve trestné minúty. Colorado predviedlo v záverečnej tretine obrat z 1:2, najlepší tím celej súťaže napokon zvíťazil na ľade Vegas 3:2. Rozdielový gól strelil v 47. minúte Nathan MacKinnon.