NHL: Veľké prekvapenie na úkor Floridy, LA Kings nad sily slovenských hráčov

NEW YORK - Hokejisti New Jersey v zostave s Tomášom Tatarom a Christiánom Jarošom prehrali v noci na pondelok v NHL s Los Angeles 2:3. Slovenské duo nebodovalo. Tatar strávil na ľade 14:05 min. Jaroš absolvoval 11:30 min a na bránku Kings vyslal jednu strelu. Devils nepomohli ani dva góly Jespera Bratta, o triumfe Los Angeles rozhodol v 52. minúte Carl Grundström.
Zdroj: 41619

Vancouver v bránke bez Jaroslava Haláka prehral so St. Louis 1:3. Hráči Pittsburghu zdolali v nedeľnom zápase Winnipeg 3:2 po samostatných nájazdoch. Penguins prehrávali 0:2, ale v tretej tretine dokázali dvomi gólmi vyrovnať a v rozstrele rozhodol o ich výhre kapitán Sidney Crosby, ktorý bol jediný úspešný nájazdový exekútor.

HK Poprad predstavil novú posilu: Prichádza brankár, ktorý tento rok chytal v KHL

New Jersey - Los Angeles 2:3

Columbus - Ottawa 1:2

Seattle - Florida 5:3

Vancouver - St. Louis 1:3

Pittsburgh - Winnipeg 3:2sn

ZOH 2022: V švédskej zostave aj hviezda švajčiarskej ligy či bývalí hráči NHL