VIDEO Čajkovič zažiaril v AHL, vyhlásili ho za hviezdu stretnutia

NEW YORK - Slovenský hokejista Maxim Čajkovič sa opäť zapísal do streleckej listiny v nižšej zámorskej súťaži AHL. Útočník Syracuse Crunch strelil svoj tretí gól v sezóne a pomohol ním k víťazstvu 4:3 po predĺžení nad Uticou Comets.
Zdroj: 33262

Čajkovič, ktorého v roku 2019 draftovala v 3. kole Tampa Bay Lightning, zvýšil v polovici tretej tretiny na 3:1 pre svoj tím. Utica napokon dostala zápas do predĺženia, ale v nadstavenom čase rozhodol o triumfe domácich Charles Hudon. Slovenského útočníka vyhlásili za druhú hviezdu zápasu.

VIDEO Slovenský mladík žiari vo WHL: Košický odchovanec režíroval triumf svojho tímu

Zdeno Chára sa prediera na čelo historických rebríčkov, Fehérváry pri výhre Washingtonu, Halák má COVID