Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Spišiaci vydali oficiálne vyjadrenie k incidentu: Správanie domácich bude mať dohru!

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejový klub HK Spišská Nová Ves vydal oficiálne stanovisko k včerajšiemu incidentu z Michaloviec.
Kfdl yôdôgf cmhm.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

,,Vyjadrenie klubu HK Spišská Nová Ves k včerajšiemu pozápasovému incidentu v Michalovciach

Prečítajte si aj

Hokejový zápas 29. kola TEL.VIDEO Fraška v Michalovciach: Po zápase sa bili hráči, realizačné tímy i usporiadatelia

Hneď na úvod chceme uviesť, že ako klub absolútne stojíme za všetkými hráčmi, realizačným tímom a členmi nášho klubu bez rozdielu farby pleti alebo vierovyznania.

Prečítajte si aj

Tomáš Vošvrda v zápase.VIDEO Takto to celé vzniklo: V Michalovciach to vrelo už pri podávaní rúk

Nakoľko sa na sociálnych sieťach a v rôznych médiách šíria rôzne informácie radi by sme ako klub na včerajší incident dali oficiálne stanovisko.

Prečítajte si aj

K fasôdjfo anebidlfk n mbô,§aned.Banská Bystrica chystá veľkú výmenu: Káder by mal opustiť hviezdny Rus. Blíži sa návrat odchovanca?

Sme sklamaní z konania niektorých osôb počas a hlavne po včerajšom zápase medzi HK DUKLA Ingema Michalovce a HK Spišská Nová Ves. Správanie, aké predviedli je absolútne neprípustné a ponižujúce. Urážanie kohokoľvek rasistickými gestami a pokrikmi nepatrí do žiadnej spoločnosti a už vôbec nie do športovej.

Prečítajte si aj

Víťazné oslavy hráčov HK Poprad po finálovom triumfe.HK Poprad získal zaujímavého útočníka: V novom mužstve si zahrá po boku svojho brata

Je to hanba a zlyhanie niektorých jednotlivcov , ktorí takýmto chovaním dehonestujú dobré meno športovej spoločnosti, Tipos Extraligy a ľadového hokeja na Slovensku.

Prečítajte si aj

Patrik Kozel Kozel.VIDEO Horor v Liptovskom Mikuláši: Brankár domácich opustil ľad na nosidlách!

Ako klub máme v stanovách okrem iných bodov aj bod o okamžitom vylúčení člena klubu ak sa u neho prejavia prvky rasizmu.

Aj na základe zápisu delegáta po včerajšom stretnutí kde je uvedené verbálne a fyzické napadnutie , ďalej rasistické napadnutie zo strany členov realizačného tímu domáceho klubu a usporiadateľskou službou sme sa rozhodli celú situáciu posunúť nášmu klubovému právnikovi, po preštudovaní celej situácie zvážime právne kroky voči vybraným osobám.

Prečítajte si aj

Colton Yellow Horn.Bývalý miláčik nitrianskych tribún rozhodol o svojej budúcnosti

Na záver chceme dodať, že ako hokejový klub by sme sa oveľa radšej venovali športovým témam a nie takýmto ponižujúcim incidentom a tešíme sa z toho , že už zajtra privítame po dlhej dobe našich najlepších fanúšikov v Spiš aréne," napísali predstavitelia nováčika extraligy na oficiálnom profile na sociálnej sieti Facebook.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články