Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Košice chceli získať posilu zo Žiliny. Prvoligový klub im vyhovel

KOŠICE - Slovenský hokejový útočník Jakub Linet sa dohodol s extraligovým klubom HC Košice na striedavých štartoch. V prebiehajúcej sezóne 2021/2022 nastupoval v HK Martin, ktorý pôsobí v Slovenskej hokejovej lige (SHL) a v košickom drese môže pôsobiť do konca prestupového obdobia. Informovala o tom oficiálna stránka "oceliarov."
J sfnlh fxôlm ô-xh n.
Zdroj: CVAK.SK
Zdieľajte:

"Príchod Jakuba Lineta je reakcia na chýbajúci post centra. Je typ brániaceho hráča, ktorý nám má priniesť určitú variabilitu v skladaní útokov. Veríme, že sa mu bude u nás dariť a bude prínos pre náš tím," poznamenal športový manažér HC Košice Gabriel Spilar.

Prečítajte si aj

Servác Petrovský v reprezentačnom drese mladíkov Slovenska.Viacero zápasov NHL, Netflix či cviky na izbe: Slovenský reprezentant viac nemohol robiť

Linet odohral v prebiehajúcej sezóne SHL 20 zápasov, v ktorých získal 19 kanadských bodov za 8 gólov a 11 asistencií. V Martine bol na hosťovaní zo Žiliny, ktoré sa mu už skončilo. Podľa vyjadrenia martinského klubu na sociálnych sieťach bude Linet v Košiciach pôsobiť do konca prestupového obdobia.

Prečítajte si aj

Fj glysfgn k.dxn.bg nydnxfhc.Vedenie NHL prerušilo aktuálnu sezónu!
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články