Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zbořil vymenený z najhoršieho tímu českej ligy: Po rokoch sa ukázal doma po boku Slovákov

BRNO - Český hokejový útočník Adam Zbořil sa presťahoval v rámci výmeny z extraligového klubu Berani Zlín do Komety Brno za Kanaďana Alexa Malleta.
MHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zbořil, ktorý si v minulosti zahral aj za Nové Zámky, kde bol výraznou oporou tímu, začínal prebiehajúci ročník v Mladej Boleslavi. Neskôr sa presunul na hosťovanie do Zlína, ktorý je najhorším tímom českej extraligy a kŕči sa na chvoste tabuľky.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA SR šport hokej NHL Islanders Rangers.NHL: Húska prítomný pri šiestej výhre NY Rangers v rade, Fehérváry najvyťaženejší muž Capitals

"Stále sme nespokojní so slabou produktivitou tímu. Neustále pracujeme na jej vylepšení a naskytla sa možnosť výmeny Zbořila za Malleta. Príchodom skúseného Kanaďana si sľubujeme výrazné zlepšenie produktivity a prínos gólov," povedal športový manažér Zlína Martin Kotásek. Zbořil sa vrátil do rodného Brna po deviatich rokoch. V drese Komety od výmeny odohral 2 zápasy a strelil 1 gól.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL 11.kolo Trenčín Poprad TNX.VIDEO Dlhoročný hráč Trenčína odchádza z hokeja: Moja cesta sa skončila
Zdieľajte:
Zdroj informácií: beranizlin.cz

Diskusia

Podobné články