Černák utrpel zranenie a opäť predčasne dohral

NEW YORK - Steven Stamkos rozhodol o víťazstve Tampy Bay nad Bostonom 3:2 po predĺžení.
Zdroj: 41065

Krátko predtým sa rútil sám na brankára David Pastrňák, ale Andreja Vasilevského neprekonal a na druhej strane ukončil duel v brejku dvoch proti jednému strelou príklepom Stamkos. “Mal som veľa času premyslieť si, ako to vyriešim. Rozhodol som sa vystreliť a vyšlo to,” povedal kapitán Tampy.

NHL: Húska prítomný pri šiestej výhre NY Rangers v rade, Fehérváry najvyťaženejší muž Capitals

Slovenský obranca “bleskov” Erik Černák odohral len 9 minút a 21 sekúnd, v druhej tretine sa na ľade objavil len pár striedaní a v tretej vôbec. Zámorské médiá neuviedli príčinu jeho absencie, ale pravdepodobne si poranil členok pri blokovaní strely. Černák odohral len tretí zápas po tom, ako vynechal osem duelov pre zranenie ruky.