Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ján Pardavý hneď odhalil dôvod druhej porážky za sebou

KOŠICE - Hokejisti HC Košice zvíťazili v dohrávke 20. kola Tipos extraligy nad HK Dukla Trenčín 4:1. S 32 bodmi sú priebežne na 5. mieste tabuľky, Trenčania majú na 7. priečke 23 bodov.
Eleajfl anefdj nbklf xc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Kalle Kaskinen, tréner HC Košice: "Prvých desať minút nám vyšlo, v druhej tretine však Trenčín začal lepšie korčuľovať a bol silný na puku. Náš brankár nám vtedy pomohol k udržaniu náskoku. Ak súperovi dovolíte iba jeden gól, tak to znamená, že máte dobrého brankára a obranu."

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL 16.kolo Košice B.Bystrica KEX.Košice si bez štyroch hráčov hladko poradili s Duklou, Klhůfek s jubileom

Ján Pardavý, tréner HK Dukla Trenčín: "Vidím dva dôvody, prečo sme neuspeli. Celú prvú tretinu sme boli ešte v autobuse. Začiatok sme mali veľmi slabý, súper nás prekorčuľoval a dal dva góly. V Košiciach je to vždy ťažké, keď prehrávate o dva góly. V druhej sme zlepšili pohyb, vytvárali sme si šance a dali sme gól na 2:1. V tretej sme išli za vyrovnaním, no nepodarilo sa nám to a po treťom inkasovanom góle bol zápas rozhodnutý. Myslím si, že za výkon v dvoch tretinách by sme si aspoň bod zaslúžili."

Prečítajte si aj

Pofaskdp ôgsmx bmds.Kozák sa už hlási v novom mužstve. Po roku a pol je späť v slovenskej extralige
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články