VIDEO Ako hviezdny Connor McDavid v NHL: Nádherné gólové sólo útočníka Banskej Bystrice v derby so Zvolenom

ZVOLEN - Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili v piatkovom zápase 17. kola Tipos extraligy nad HC´05 Banská Bystrica 5:4 po predĺžení.
Zdroj: 40667

Zaujímavý hokej v derby súboji priniesla tretia tretina, v ktorej najprv domáci nevyužili presilovku. Hra sa však prelievala z jednej strany na druhú a z vyrovnania sa tešili hostia.

V 48. minúte predviedol nádherný slalom cez celé ihrisko Dávid Šoltés, ktorý prešiel cez štyroch protihráčov a cez hokejku piateho z pravej strany zavŕšil individuálnu akciu na 4:4.

Pozrite si aj

VIDEO Connor McDavid opäť šokoval hokejový svet!

Jeho parádna gólová akcia pripomenula famózne zásahy Connora McDavida, ktorý podobnými gólmi ohuruje zámorskú NHL a 26-ročný útočník baranov má jeho "kúsky" zrejme dobre napozerané.

Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, TASR