NHL: Philadelphia nedala šancu Bostonu, Vegas pustilo body

NEW YORK - Hokejisti Philadelphie zdolali v noci na štvrtok v zámorskej NHL Boston 6:3. Domáci Flyers síce prišli v zápase o dvojgólový náskok, ale v tretej tretine za stavu 3:3 tromi presnými zásahmi predsa len strhli víťazstvo na svoju stranu. Dvomi gólmi sa na ňom podieľal Cam Atkinson, Joel Farabee a Sean Couturier si pripísali zhodne gól a asistenciu.
Zdroj: 39825

"Letci" vybojovali druhú výhru v sezóne, naopak Bruins utrpeli prvú prehru. Martin Jones vo svojej premiére v bránke Philadelphie predviedol 37 úspešných zákrokov. Hráči St. Louis si aj po treťom zápase sezóny držia stopercentnú bilanciu.

Faško-Rudáš mení v Česku dres, do Havířova sa sťahuje nádejný slovenský hokejista

Na ľade Vegas triumfovali 3:1 a so šiestimi bodmi a skóre 15:8 vedú Západnú konferenciu. Blues prehrávali od 9. minúty po góle Williama Karlssona, no dokázali otočiť výsledok zásluhou Brandona Saada, Vladimira Tarasenka a Ivana Barbašova.