Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Na olympiádu do Pekingu pôjdu hráči Slovenska pod jedinou podmienkou

BRATISLAVA - Prezident SZĽH a generálny manažér slovenskej reprezentácie Miroslav Šatan potvrdil, že na olympiáde budú hrať len zaočkovaní hokejisti.
Dkôsdfô sgd f§bl d§§fg§ydb.fd.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zimná olympiáda v Pekingu sa uskutoční vo februári budúceho roka. Slováci sa na ňu dostali vďaka úspešnej augustovej kvalifikácii v Bratislave. Šatan nedávno prezradil, s ktorými hráčmi bude môcť tréner Craig Ramsay počítať. Nejasnosť je ešte nad 44-ročným veteránom Zdenom Chárom.

Prečítajte si aj

Kovaľčuk získal Gagarinov pohár s Omskom a opäť mieri do NHL.Hviezdny Iľja Kovaľčuk si na ZOH 2022 v Pekingu vyskúša novú prácu

Keďže vo svete stále zúri koronavírus, v Číne sa rozhodli, že neočkovaní jednotlivci budú musieť absolvovať trojtýždňovú karanténu. Kvôli tomu sa na turnaji predstavia len očkovaní hokejisti. „Inú možnosť nemáme. Neviem si predstaviť, že by niekto sedel tri týždne v hoteli bez tréningu a zápasu, a potom by nastúpil do podobne náročného turnaja. Organizátori sa rozhodli, že umožnia štart na olympiáde len pre zaočkovaných," objasnil situáciu Miroslav Šatan, v rozhovore pre Denník Šport.

Pozrite si aj

Rozhodca Pavel Komarov.VIDEO V Rusku hlavný rozhodca hrubo porušil disciplínu: Jeho kariéra sa skončila
Zdieľajte:
Zdroj informácií: Denník Šport

Diskusia

Podobné články