Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Michalovský brankár Karolus Kaarlehto strelil gól, predtým sa to v Extralige podarilo trom gólmanom

MICHALOVCE - Fínsky hokejový brankár v službách Michaloviec Karolus Kaarlehto sa stal štvrtým brankárom, ktorý dosiahol gól v najvyššej slovenskej súťaži.
MetaTitle: SR Hokej TEL 5.kolo Michalovce Nitra KEX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Je to už môj druhý v kariére. Vždy, keď to situácia dovolí, sa o to pokúšam. Som rád, že mi to vyšlo už na začiatku sezóny," povedal. Kaarlehto sa o výnimočný moment postaral počas hry Spišskej Novej Vsi bez brankára v závere zápasu 7. kola. Domáci Michalovčania viedli 2:1, Kaarlehto gólom stanovil na konečných 3:1.

Prečítajte si aj

Ksgk dkf dxbôy d§hg§xnxm.Michalovce porazili Spišskú aj vďaka gólu brankára. Nitra uspela nad Bystricou, Nové Zámky zdolali Trenčín

"V minulosti som skóroval aj vo Fínsku a teším sa, že sa mi to podarilo aj na Slovensku," poznamenal štvrtý extraligový brankár, ktorý má zápis v kolónke strelených gólov. Prvým bol Kaarlehtov krajan Sasu Hovi, ktorý skóroval počas play off 2008. Ďalší dvaja brankárski strelci Marek Čiliak a Marek Kutej sa do listiny strelcov zapísali vďaka chybám súperových hráčov, ktorí poslali puk do vlastných bránok, v ktorých v tom čase neboli brankári.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Slovak Ice Hockey Extraleague (@tipos_extraliga)

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články