Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Michalovce na odchod Marca Halamu reagujú treťou posilou z Liptova

MICHALOVCE - Novou posilou extraligového klubu HK Dukla Ingema Michalovce sa stal útočník Patrik Oško. Zemplínčania o tom informujú na sociálnej sieti.
Micjkk ksksk ak sooaos oa.
Zdroj: Tomáš Feigl
Zdieľajte:

Kariéra 24-ročného Oška je spätá predovšetkým s klubom HK 32 Liptovský Mikuláš, z ktorého prichádza na Zemplín. Časť ročníka 2017/18 odohral v prvoligovom Prešove. Vlani si pripísal 40 zápasov s bilanciou (3+6). Urastený center v roku 2017 reprezentoval SR 20 na majstrovstvách sveta v Kanade. V 5 zápasoch nezískal žiadny bod. Po Fínoch Kaarlehta a Valtolu je tretím Liptákom, ktorý posilnil michalovskú Duklu pred budúcou sezónou.

Prečítajte si aj

Tréner Spišskej Novej Vsi Miroslav Mosnár.Mosnára potešilo okúsenie kvalít slovenského majstra, od zverencov čaká návrat k minulému levelu

"Po vzájomnom ukončení zmluvy s Marcom Halamom sme hľadali hráča, ktorý by ho nahradil a Patrika Oška sme mali v hľadáčiku už od minulej sezóny. Patrik mal niekoľko problémov so zraneniami, preto sme čakali kým sa potvrdí že je 100 percentne pripravený na sezónu a môže sa pripojiť k tímu," napísal klub na sociálnej sieti.

Prečítajte si aj

Fgd x byd gbdg gyh xjgfk ktkcl,.V Michalovciach neuspel, no mladý útočník má ponuky z ďalších klubov Tipos Extraligy aj z Fínska
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články