Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Útočníka San Jose obvinila manželka z predávania zápasov: NHL tento incident prešetrí

NEW YORK - Vedenie zámorskej NHL vyšetrí obvinenie na adresu útočníka Evandera Kanea zo San Jose Sharks, ktorý mal údajne stávkovať na vlastné zápasy. Dvadsaťdeväťročného hráča z toho obvinila manželka na sociálnej sieti.
Kane vyhlásil bankrot.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Anna Kaneová vo viacerých príspevkoch adresovala otázky vedeniu ligy aj konkrétne komisárovi Garymu Bettmanovi, ako je možné takéto správanie. Liga okamžite reagovala oficiálnym stanoviskom. "Integrita našej hry je prvoradá a vedenie súťaže berie tieto obvinenia veľmi vážne," citovala agentúra AP z komuniké. Aj hovorca San Jose Sharks pre AP potvrdil, že klub celú záležitosť bude vyšetrovať.

Prečítajte si aj

Striedačka SR 18 v Piešťanoch. sssss.SR 18 rozobrali na súčiastky rovesníci z Ruska

Kane mal v nedávnej minulosti vážne finančné problémy a sám priznal, že bol gambler. Mal dlhy v kasínach a začiatkom tohto roku vyhlásil osobný bankrot. Výška jeho dlhov dosiahla až 26 miliónov USD. Kane má so Sharks ešte štyri roky platnú zmluvu, ročne zarobí 7 miliónov USD. V minulej sezóne v 56 zápasoch strelil 22 gólov a pridal 27 asistencií.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada Edmonton MS20 A šport hokej SR Švajčiarsko.SR 20 bez prehry vyhrala Summer Challenge, Latkóczy na záver vynuloval Čechov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články