Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Prešov predstavil ďalších dvoch hráčov, jeden už za východniarov hral

PREŠOV - Slovenský hokejový klub HC 21 Prešov angažoval obrancu Denisa Bakalu a útočníkov Martina Magdolena. Informoval o tom na sociálnych sieťach.
Magdolen a Dubina sa upísali Detve.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bakala aj Magdolen boli v sezóne 2020/2021 hráči Detvy a v kádri trénera Ernesta Bokroša pokračujú aj po presťahovaní klubu do Prešova. Pre 18-ročného obrancu Bakalu bol uplynulý ročník prvý v najvyššej slovenskej súťaži. Odohral v ňom 14 zápasov, v ktorých nebodoval. Magdolen naskočil do 16 stretnutí, v ktorých strelil 1 gól. V slovenskej extralige už hral aj za HKM Zvolen.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Capitals Sabres.Seattle ulovil jedného z kandidátov na Vezinovu trofej, českého brankára prepustil

Po príchode Magdolena a Bakalu je na súpiske prešovského tímu už 12 hráčov, ktorí v ročníku 2020/2021 obliekali dres Detvy. Rovnakým smerom už zamierili aj brankár Roman Petrík, obrancovia Dominik Jendroľ, Oliver Turan, Frederik Fekiač a Lukáš Lalík a útočníci Jakub Žilka, Tomáš Klíma, Jonathan Charbonneau, Viktor Fekiač a Ján Sýkora.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada USA Hokej NHL Blue Jackets play off 1.kolo 1.zápas.Najlepší strelec Tampy Bay podpísal luxusnú zmluvu s platnosťou do roku 2030
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články