NHL: Montrealu zachránil kožu Anderson

NEW YORK - Hokejisti Montrealu Canadiens zvíťazili v noci na sobotu v treťom súboji semifinále play off NHL nad Vegas Golden Knights 3:2 po predĺžení. V sérii vedú 2:1 na zápasy. Štvrtý duel je na programe v noci na pondelok o 2.00 SELČ opäť v montrealskom Bell Centre.
Zdroj: 39712

Hrdinom zápasu bol domáci útočník Josh Anderson, ktorý 115 sekúnd pred koncom tretej tretiny vyrovnal na 2:2 a v predĺžení v čase 72:35 rozhodol o triumfe Canadiens. Tých tradične podržal brankár Carey Price, ktorý predviedol 43 úspešných zákrokov.

Dres Prešova si oblečie najlepší strelec Detvy a rodák, ktorý mieri domov z Košíc

Na striedačke Montrealu chýbal tréner Dominique Ducharme, ktorý mal pred stretnutím pozitívny test na koronavírus a musel zamieriť do izolácie. Slovenský krídelník Tomáš Tatar sa opäť nezmestil do zostavy "Habs".