Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Trojica majstrov predĺžila zmluvy so Zvolenom

ZVOLEN - Úradujúci majster Slovenska HKM Zvolen predĺžil kontrakty s triom hráčov Peter Hraško, Radovan Puliš a Peter Zuzin. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Majstrovský pohár v rukách Zvolenčanov.
Majstrovský pohár v rukách Zvolenčanov. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Všetci traja sa v sezóne 2020/21 po ôsmich rokoch tešili z majstrovského titulu. „Mal som s HKM dohodu na dve sezóny s víziou, že chcem s klubom vyhrať titul. Podarilo sa to hneď v prvom roku zmluvy a pokračujem ďalej, aj keď som mal nejaké ponuky zo zahraničia. Mne aj mojej rodine sa vo Zvolene páči, máme to blízko k rodičom a riešime aj ďalšie osobné veci do budúcnosti. Na najbližšie mesiace je teda pre mňa, moju manželku a dcérku rozhodnuté,“ povedal pre oficiálnu stránku klubu Radovan Puliš, ktorý nazbieral 43 bodov (17+26) v 40 zápasoch.

Prečítajte si aj

Aneta Büdi, riaditeľka APHK.Tipos extraliga začne 24. septembra, ale iba pod jedinou podmienkou

Peter Zuzin po ročnej prestávke strávenej v Detve odštartuje vo Zvolene tretiu sezónu. Ako kapitán mužstva doviedol tím k majstrovský trón. „Tých dôvodov môjho zotrvania vo Zvolene bolo niekoľko. Zostáva tu viacero hráčov zo skvelého majstrovského kolektívu, pokračujú tréneri, ktorí dokážu mužstvo doviesť na vrchol a v klube sú pre hráčov vytvorené výborné podmienky. Navyše v neposlednom rade som tu doma, mám tu všetko čo potrebujem,“ vyslovil sa Zuzin po podpise novej zmluvy. Počas sezóny zaknihoval 42 bodov (12+30) v 58 stretnutiach.

Prečítajte si aj

Prezident SZĽH Miroslav Šatan.Šatan pred novým ročníkom TEL: Budeme rokovať o zostupe a postupe, Miškovec vyriešime do konca týždňa

Skúsený obranca Peter Hraško si ideálne načasoval návrat pod Pustý hrad po angažmáne v kazašskom klube Arlan Kokšetau. „Funkcionármi Zvolena som bol spolu s niektorými ďalšími hráčmi oslovený už počas playoff. Hoci som mal aj iné ponuky, mojou prioritou bolo zostať doma. V novej sezóne chceme znova vytvoriť víťaznú super partiu a ako tím čo najviac vyhrávať,“ uviedol Hraško pre oficiálny web Zvolena, ktorý nazbieral 20 bodov (7+13) v 64 dueloch.

Prečítajte si aj

Stanislav Škorvánek odchádza do Žiliny.Žilina angažovala gólmana z Michaloviec
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkmzvolen.sk

Diskusia

Podobné články