Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HKM Zvolen bude mať farmársky tím

ZVOLEN - Majster hokejovej extraligy HKM Zvolen bude mať v sezóne 2021/2022 farmársky tím v Žiari nad Hronom. Zástupcovia klubov dohodu oficiálne spečatili a usilujú sa o účinkovanie žiarskych "indiánov" v druhej najvyššej súťaži - Slovenskej hokejovej lige. Zvolenský klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Spoločná fotografia majstrov HKM Zvolen.
Zdroj: TASR - Ján Krošlák
Zdieľajte:

Tím Žiaru účinkoval v ročníku 2019/2020 v druhej lige a v jeho drese nastúpilo viacero zvolenských hráčov. "Obojstrannú prospešnosť tohto prepojenia si pochvaľovali oba kluby, preto v týchto dňoch posunuli svoju spoluprácu oficiálne na vyšší stupeň.

Prečítajte si aj

Zranený Marián Studenič odchádza do šatne.Slováci informovali o zdravotnom stave útočníka Mariána Studeniča

Viac príležitostí pre mladých hokejistov prinesie väčšiu a rýchlejšiu možnosť individuálneho rastu jednotlivcov a tiež vyššiu pravdepodobnosť, že mladí hráči aj po ukončení pôsobenia medzi juniormi zotrvajú pri hokeji a hráčska základňa na Slovensku sa bude rozširovať," uviedol zvolenský klub v oficiálnom stanovisku.

Prečítajte si aj

Miloš Kelemen okorenil reprezentačný debut o gól.Kelemen má za sebou jeden zo snov, Gernát vyzval k opatrnosti, Podkonický ocenil debutantov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články