Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ramsay s veľkými očakávaniami, Hudáček najstarší v kádri, Cehlárik dúfa vo vydarené MS

BRATISLAVA - Do záverečnej nominácie slovenskej hokejovej reprezentácie pre majstrovstvá sveta v Rige sa nedostali obranca Patrik Koch a útočníci Patrik Hrehorčák a Pavol Regenda. Dvadsaťosemčlenný káder oznámil v sobotu generálny manažér SR Miroslav Šatan.
Ramsay kreslí zverencom pokyny.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Veľké očakávania pred MS má aj hlavný tréner SR Craig Ramsay: "Viem, že máme mladých hráčov, ale to môže byť naša výhoda. Verím, že budeme všetci ťahať za jeden koniec povrazu. Máme veľa dravosti, ale aj pár skúsených chalanov."

Prečítajte si aj

Kapitán SR Marek Ďaloga.O nominácii rozhodli výkony v príprave, Slovensko má najmladšie mužstvo v histórii

Medzi najskúsenejších hráčov Slovenska patrí 32-ročný brankár Július Hudáček. "Máme mladé mužstvo a je to výzva aj pre nás starších. Vždy to bolo tak, že okrem mňa boli v tíme starší a teraz som najstarší ja. Ale teším sa na to, budeme pomáhať tímu ako vieme. My brankári sme v dobrej forme, ešte sme nehovorili s trénerom brankárov o tom, v akej budeme pozícii," povedal Hudáček.

Prečítajte si aj

Slovaci sa tesia z golu.Nominácia SR na MS 2021 v Rige: Koniec obrancu a dvoch útočníkov

Ofenzívu Slovákov by mali ťahať viacerí, jedným z nich by mal byť útočník Peter Cehlárik. Toho čaká druhý šampionát. "Pocity sú fajn, dobre sme sa pripravili. Máme mix mladých hráčov s tými, ktorí už majú niečo odohraté. Verím, že to bude vydarený šampionát."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články