Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Litvínov vyšiel Třincu v ústrety: Pre rodinnú tragédiu odložený duel má nový termín konania

PRAHA - Zápas 50. kola najvyššej českej hokejovej súťaže medzi Třincom a Litvínovom odohrajú vo štvrtok. Domácim tímom bude Litvínov. Duel sa neuskutočnil v pôvodnom utorkovom termíne pre rodinnú tragédiu útočníka Třinca Petra Vránu.
Hokejisti HC Oceláři Třinec.
Zdroj: TASR/AP - Melanie Duchene
Zdieľajte:

"Chcel by som sa poďakovať zástupcom Litvínova a jeho hráčom, ktorí nám vyšli v ústrety a do neskorých večerných hodín v Třinci čakali na správu, či sa stretnutie odohrá v stredu. Sme vďační a cítime sa zaviazaní za to, že súhlasili so štvrtkovým termínom," citoval internetový portál idnes.cz slová športového riaditeľa Třinca Jana Petereka.

Prečítajte si aj

Petr Vrána po zisku titulu so zosnulou manželkou Lindsay.HC Oceláři Třinec potvrdil tragickú udalosť v rodine kapitána Petra Vránu

Manželka kapitána Třinca Kanaďanka Lindsey zahynula v deň stretnutia. "Môžeme potvrdiť, že sme asi o pol jednej popoludní dostali oznámenie o žene, ktorá sa topila vo vodnej nádrži Slezská Harta. Boli tam všetky zložky záchranného systému, ktoré veľmi intenzívne robili všetko pre to, aby ženu pod hladinou našli. Bohužiaľ sa ju nepodarilo nájsť živú. Ženu sa podarilo nájsť až po hodine a pol," uviedla pre portál lidovky.cz hovorkyňa polície Zlatuša Viačková.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články