Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V Spišskej Novej Vsi skončili dvaja legionári

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - V kádri prvoligových hokejistov HK Spišská Nová Ves už nefigurujú útočníci Zach Franko a Dixon Bowen. Klub o tom informoval na sociálnej sieti.
Striedačka Spišskej Novej Vsi.
Striedačka Spišskej Novej Vsi. Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Dôvodom odchodu sú zdravotné problémy, ktoré ich vyradili do konca tejto sezóny. 27-ročný Franko odohral za Spišskú Novú Ves 16 zápasov, v ktorých strelil 3 góly a pridal 8 asistencií.

Prečítajte si aj

Hokejisti Martina po zápase.HK Martin predstavil štyri akvizície: Brankára z extraligy, dvoch majstrov Slovenska a ruského zakončovateľa

"Franka túto sezónu už do hry nepustí poranená platnička. Zranenie si privodil v domácom zápase proti Humennému," informuje sociálna sieť klubu z východného Slovenska na margo Frankovho konca. Američan Bowen stihol nastúpiť iba na 4 zápasy a do štatistík si nezapísal ani bod.

Prečítajte si aj

Iso-Mustajärvi vydržal v Nových Zámkoch iba mesiac.K reprezentantovi SR 20 rokov vo Fínsku pribudla posila z Nových Zámkov

"V zápase proti Leviciam po faule hosťujúceho hráča utrpel Bowen vážne poranenie hlavy (otras mozgu), ktoré si vyžiadalo prevoz do nemocnice a následnú hospitalizáciu. Najmä Dixonovo zranenie je pre nás citeľná strata, ale zdravie je vždy na prvom mieste a náš klub vyšiel obom hráčom v ústrety a dovolil im odcestovať domov," doplnili Spišiaci.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články