Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HK Martin predstavil štyri akvizície: Brankára z extraligy, dvoch majstrov Slovenska a ruského zakončovateľa

MARTIN - Do kádra HK Martin, ktorý pôsobí v druhej najvyššej hokejovej súťaži, pribudla v závere prestupového obdobia štvorica hráčov. Novými tvárami v tíme sú brankár Filip Krasanovský, obranca Juraj Cebák a útočníci Roman Kukumberg a Vladimír Antonov. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
Hokejisti Martina po zápase.
Zdroj: Roman Milan
Zdieľajte:

Český brankár Krasanovský už v Martine pôsobil v sezóne 2019/2020, ale pre legionársky limit si musel nájsť nové pôsobisko. Ročník 2020/2021 začal v extraligovom Liptovskom Mikuláši, následne zamieril do Detvy. Medzičasom získal aj slovenské občianstvo a napokon sa vrátil do Martina.

Prečítajte si aj

Iso-Mustajärvi vydržal v Nových Zámkoch iba mesiac.K reprezentantovi SR 20 rokov vo Fínsku pribudla posila z Nových Zámkov

O návrate do známeho prostredia môže hovoriť aj dvojnásobný majster SR Cebák, ktorý obliekal extraligový dres Martina v sezóne 2005/2006 a aj v závere ročníka 2019/2020. Kukumberg aj ruský útočník Antonov začali sezónu 2020/2021 v Trnave. Obaja získali v doterajšom priebehu ročníka po 33 bodov a boli suverénni lídri kanadského bodovania tímu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články