Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Detva príchodom Kanaďana uzavrela káder, Clarke môže aj nemusí zostať v Nových Zámkoch

DETVA - Kanadský útočník Brett Ferguson je poslednou posilou HC 07 Detva, čo pre hokejovysvet.sk dnes potvrdil majiteľ klubu Róbert Ľupták. Káder podpolianskeho tímu je teda uzavretý.
Brandt Clarke Brandt Clarke.
Zdroj: Štefan Mácsadi
Zdieľajte:

Tréner Ernest Bokroš má k dispozícii sedem legionárov. Nedávno pribudol ešte skúsený ruský brankár Alexander Lazushin. 32-ročný gólman odchytal prakticky celú seniorskú kariéru v KHL, kde má na konte takmer tristo stretnutí. Spomínaný Ferguson je 30-ročný hokejista so skúsenosťami z WHL, ECHL, kanadskej univerzitnej súťaže, hrával vo Francúzsku aj britskú EIHL a vyskúšal si tiež pôsobenie v austrálskej AIHL.

Prečítajte si aj

Trade deadline Trade deadline.Naživo: Sledujte s nami posledné hodiny prestupového obdobia v Tipos Extralige

Prestupy počas dnešného pondelka, teda posledného dňa prestupového obdobia, ešte môžeme vidieť v Nových Zámkoch. Imre Valášek pre náš web ráno potvrdil, že cez deň sa ešte môže niečo udiať: "Dal by som to 50 na 50. Stále je iba ráno," povedal a vyjadril sa aj k budúcnosti mladého obrancu Brandta Clarkea.

"Zatiaľ je tu, s jeho agentom komunikujeme každý deň. Boli by sme radi, keby, aby tá správa o jeho povolaná do zámoria neprišla, ale predpoklady sú, že OHL by sa mala začať v apríli a on by musel odísť ešte skôr, keďže musí absolvovať povinnú dvojtýždňovú karanténu. Teraz však neviem povedať, čo sa stane," prezradil nám exkluzívne športový manažér "býkov".

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Matej Kubove

Diskusia

Podobné články