NHL: Černák bol pri výhre Tampy Bay 6:1, Tatar na tribúne ako zdravý náhradník

NEW YORK - Hokejisti Montrealu zvíťazili v zápase zámorskej NHL na ľade Toronta 2:1. Ukončili tak víťaznú sériu Maple Leafs na počte štyroch duelov. Slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý bol v minulej sezóne najproduktívnejším hráčom Canadiens zostal len na tribúne ako zdravý náhradník.
Zdroj: 38675

V drese domácich si pripísal asistenciu Auston Matthews, ktorý tak natiahol bodovú šnúru už na 12 zápasov. Maple Leafs prehrali v riadnom hracom čase prvýkrát od 20. januára. Tampa Bay zvíťazila na ľade Floridy 6:1, slovenský obranca Lightning Erik Černák odohral vyše 20 minút a zaknihoval jeden plusový bod.

VIDEO Tréner Gregor ocenil počin svojho zverenca: Pánko z Trnavy mi žral nervy od začiatku zápasu

Dallas prehral doma s Carolinou 3:4 po nájazdoch, slovenský obranca domácich Andrej Sekera odohral takmer 17 minút, do kanadského bodovania sa nezapísal. Boston v bránke bez Jaroslava Haláka prehral na ľade New Yorku Islanders 4:4.