Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Univerzál Liptovského Mikuláša zamieril do Detvy

DETVA - Klub Tipos extraligy HC 07 WPC Koliba Detva získal do svojich radov Mateja Baču z Liptovského Mikuláša.
Matej Bača (vpravo) a Martin Jakúbek.
Zdroj: TASR – Oliver Ondráš
Zdieľajte:

Odchovanec Liptovského Mikuláša v aktuálnej sezóne odohral za domáci tím 27 duelov, v ktorých dosiahol 3 góly a rovnaký počet asistencií. Bača je odjakživa obrancom, avšak v súčasnosti ho tréneri využívali aj v útoku vo štvrtej formácii. Vlani hrával druhú najvyššiu súťaž v drese Bratislava Capitals.

Prečítajte si aj

Českí hokejisti z NHL sú už na ľade.VIDEO Reprezentant Česka v NHL vulgárne vynadal zámorskému novinárovi

"Odchovanec nášho klubu začal sezónu v našom mužstve na poste obrancu, ale pre problémy so zraneniami, ktoré postihli našich útočníkov sa dostal do útočných formácií, kde rozhodne nesklamal a ukázal bojovnosť a veľkú kreativitu podloženú strieľaním gólov. Na základe jeho výkonov vedenie klubu oslovili funkcionári Detvy, ktorí prejavili o Mateja záujem.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra.Valtonen sa posťažoval na rozhodcov: Je to frustrujúce a nespravodlivé. Mikula bol až príliš stručný

Pevne veríme, že sa Matejovi bude dariť aj v novom klubu a nastúpi aj do dôležitých súbojov play-off tohtoročnej sezóny," informuje oficiálna stránka HK 32 Liptovský Mikuláš na margo odchodu svojho odchovanca.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: mhk32lm.sk

Diskusia

Podobné články