Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Michalovce sa rozlúčili s ďalším hráčom, končí fínsky legionár

MICHALOVCE - V kádri extraligového klubu HK Dukla Ingema Michalovce už nefiguruje 26-ročný fínsky obranca Sameli Ventelä. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
MetaTitle: SR Michalovce šport hokej TEL dohrávka 3. kolo Poprad KEX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ventelä nastúpil na posledný zápas za Michalovce 30. decembra, s klubom sa dohodol na ukončení spolupráce k 13. januáru. Michalovce boli pre neho prvé pôsobisko mimo Fínska. Do Dukly prišiel pred sezónou 2019/2020, v ktorej odohral 52 zápasov s bilanciou 3 góly, 19 asistencií, 10 trestných minút a 7 plusových bodov. V ročníku 2020/2021 nastúpil do 24 zápasov, v ktorých získal 6 kanadských bodov (3 góly, 3 asistencie), 8 trestných minút a 2 plusové body.

Prečítajte si aj

Nové logo Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) počas slávnostného predstavenia nového loga.SZĽH poprelo, že by s IIHF diskutovalo o možnosti usporiadať MS 2021 na Slovensku

V michalovskom klube sa od 21. decembra rozlúčili už so šiestimi hráčmi. V kádri fínskeho trénera Tomeka Valtonena už nefigurujú ani Juraj Majdan, Matej Češík, Tomáš Matoušek, Martin Bdžoch a Samuel Mlynarovič.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články