Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zdeno Chára je na roztrhanie: Záujem o jeho služby má 20 klubov

NEW YORK - Nový ročník v NHL je už definitívne odklepnutý. Hráči sa za pochodu sťahujú z Európy do zámoria, aby sa hlásili v kempoch.
MetaKeywords: šport hokej NHL.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Kluby NHL postupne podpisujú kontrakty či už nové, alebo predlžujú ich platnosť. Slovenských fanúšikov najviac zaujíma, ako to bude s kariérou najstaršieho hráča celej ligy a veľkou osobnosťou Zdenom Chárom. Dodnes sa nevie, či bude pokračovať v drese Bostonu Bruins, ktorého dres oblieka štrnásť rokov.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HK Dukla Trenčín - HK Nitra.Hráči HK Nitra absolvovali pohovor, Stavjaňa pozmení zostavu, Milo sa vracia na lavičku

„Stále to musíme objasniť. Myslím si, že Chára čakal na to, ako bude vyzerať plán sezóny a ako to môže ovplyvniť jeho rozhodnutie. Stále to riešime. Je to skutočne náročný čas pre každého, kto prichádza z dlhej prestávky.

Prečítajte si aj

Šmach sa vrátil do Skalice.Český obranca Ondřej Šmach sa vrátil na Slovensko

Máme krátky tréningový kemp a hneď naskočíme do zhustenej sezóny s množstvom dvojzápasov. Myslím, že na odohranie 56 zápasov máme 116 dní. Je veľa faktorov, ktoré zohrávajú úlohu v tom, čo dáva zmysel nám a čo dáva zmysel Zdenovi," uviedol prezident Bostonu Bruins Cam Neely. Agent slovenského obra potvrdil, že o jeho klienta je eminentný interes.

Prečítajte si aj

Popradčania dostali darčeky.FOTO Kabínu HK Poprad navštívil Santa: Najvtipnejší darček dostal obranca Boris Česánek

„Mám viac ako 20 tímov, ktoré sa mi ozvali, ale jeho zameranie je práve teraz na rozhovory s Bostonom. Stále má aj možnosť ukončiť kariéru, ale vyzerá, že má veľký záujem pokračovať v hraní, ak by niekde vhodne zapasoval,“ doplnil Matt Keator.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: slovaknhl.sk

Diskusia

Podobné články