Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Veľká chvíľa v tieni tesnej prehry

KOŠICE - Košickí hokejisti strelili súperovi z Nitry tri góly. Jeden z nich mal veľkú cenu, pretože získal prívlastok premiérový medzi mužmi. Útočník Matúš Havrila mal na svedomí drámu, ktorú Košičania už nedokázali vyšperkovať do ideálneho konca.
Košičania po zápase s Nitrou.
Košičania po zápase s Nitrou. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Prvých desať minút z našej strany vôbec nebolo dobrých. Prehrávali sme 0:3 a do druhej tretiny sme vstúpili lepšie. Skóre sa nám podarilo skorigovať na 2:3. Škoda gólu z konca tretiny na 2:4. Myslím si, že toto bol zlomový okamih," skonštatoval v úvodných riadkoch napokon smolnú domácu prehru Košíc 3:4 premiérový strelec v kádri "oceliarov" Matúš Havrila.

Prečítajte si aj

Michal Šafařík zomrel.Vo veku 43 rokov zomrel päťnásobný majster Česka a šampión so Slovanom Bratislava

"Už sme nemali veľmi na výber a išli sme pred koncom urobiť tlak na súpera. Puk sa dobre odrazil a som rád, že som ho dokázal nasmerovať do siete," uviedol k otvoreniu účtu v metropole východu odchovanec Havrila.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL 11.kolo Slovan B.Bystrica BAX.VIDEO Slovan Bratislava angažoval skúseného amerického brankára

Tréner Jan Šťastný už niekoľkokrát na pozápasových tlačových konferenciách prízvukoval prácu mladých hokejistov ako Frič, Krasničan či Havrila. Z tohto hľadiska musí byť spokojnosť. Bonusom je však posilnenie aj vlastného sebavedomia. "Teším sa z gólu. Dúfam, že ma to naštartuje k ďalším kvalitným výkonom. Verím, že mi maséri zobrali puk na pamiatku," dodal Havrila.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články