Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Bývalý útočník Slovana Bratislava bol odsúdený na 4 roky väzenia

MOSKVA - Bývalý ruský hokejový útočník Igor Musatov dostal trest štyri roky odňatia slobody. Súd v Moskve ho uznal vinným z podvodu s kryptomenou v hodnote 800-tisíc dolárov. Informovala o tom stránka sport.cz.
Igor Musatov v drese Slovana.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Musatov sa trestného činu dopustil v roku 2018. Podľa verdiktu súdu úmyselne uviedol do omylu záujemcu, ktorému následne predal kryptomenu v spomínanej výške. Bývalý hokejista svoju vinu odmietal, ale napokon mu súd vymeral štvorročný trest. Zohľadnil aj fakt, že Musatov mal už v minulosti problémy so zákonom. Na jeseň 2017 ho zadržala polícia po výtržnostiach v moskovskej reštaurácii, v ktorej pod vplyvom alkoholu vyvolal bitku a mal pri sebe aj strelnú zbraň.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Oilers Kings.VIDEO Edmonton získal šikovného útočníka, ktorý nadviaže na dlhoročnú spoluprácu s Draisaitlom

Musatovova hokejová kariéra sa odvíjala výlučne v ruských ligách. Začal ju v ruskej lige a po transformácii súťaže pokračoval v KHL. Kariéru ukončil po sezóne 2016/2017, v ktorej nastúpil do 29 zápasov za Slovan Bratislava. Získal v nich 8 kanadských bodov za 6 gólov a 2 asistencie.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články