Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ramsay ostáva na Floride, so slovenskou reprezentáciou chce urobiť dobrý výsledok pre krajinu

BRATISLAVA - Kanadský hokejový tréner Craig Ramsay dúfa, že mu situácia dovolí čo najskôr pricestovať na Slovensko a pokračovať v začatej práci pri reprezentácii.
Ramsay viedol pondelkový seminár slovenských trénerov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Šesťdesiatdeväťročný kouč súhlasil s novou zmluvou do finálového turnaja o postup na zimné olympijské hry 2022 s opciou do konca sezóny 2021/2022 v prípade, že Slováci postúpia do Pekingu. "Rád by som sa pri tejto príležitosti poďakoval Mirovi Šatanovi a všetkým, ktorí boli zainteresovaní a dali mi túto možnosť. Požiadali ma, aby som prišiel a pracoval opäť pre Slovenský zväz ľadového hokeja. Spolupracovať opäť s Michalom Handzušom bude ohromujúce," uviedol Ramsay vo videoodkaze pre web hockeyslovakia.sk.

Prečítajte si aj

Ďaloga počas hymny.Marek Ďaloga bude dočasne pôsobiť v materskom klube v Tipos Extralige

Momentálne je Ramsay doma na Floride a keďže sa Slovensko nepredstaví na tohtoročnom Nemeckom pohári, zatiaľ nevie, kedy pricestuje pod Tatry. S ohľadom na pandémiu koronavírusu je reprezentačný kalendár neistý, no decembrový Švajčiarsky pohár je stále na programe: "Spolu s manželkou budeme pripravení. Keď sa napriek ochoreniu objaví príležitosť, prídeme a urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som bol tým najlepším možným trénerom a aby sme urobili nejaký dobrý výsledok pre krajinu."

Jeho cieľ na lavičke Slovenska je jasný. Chce pokračovať tam, kde skončil, a posunúť tím na vyššiu úroveň. "Ja mám v podstate vždy ten istý cieľ a to hrať lepšie. Pokračovať v rozvoji tímu. Potrebujeme nájsť nových hráčov. Stále ísť naplno. Byť lepší. Byť silnejší. Rozvíjať našu hru. Myslím si, že minulý rok sme nechali zopár vecí nedokončených. Musíme pridať, byť silnejší. Vždy chcem, aby sa moji hráči učili, rozvíjali svoju hru a hrali lepšie. To sú ciele pre ďalšiu sezónu," uviedol Ramsay.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články