V utorok sú na programe dva zápasy Tipos Extraligy, ťahák v Nových Zámkoch

NOVÉ ZÁMKY - V utorok sú na programe dva zápasy Tipos Extraligy, ktoré určite ponúknu zaujímavý a vyrovnaný hokej.
Zdroj: 36483

Juhoslovenský tím HC Mikron Nové Zámky sa po absolvovaní karantény rozbehol veľmi dobre. Na Nitru síce ešte nestačil, avšak aspoň bod si za výkon určite zaslúžil, keďže z 0:3 vyrovnal na 3:3. Následne zverenci trénera Hrnčára porazili Trenčín piatimi gólmi v tretej tretine. Český útočník Petr Obdržálek zaznamenal už šesť bodov v dvoch dueloch za tri góly a rovnaký počet asistencií. HKM Zvolen vyhral štyri z piatich stretnutí, naposledy porazil Košice, ale musí si dávať pozor na vylúčenia. K dispozícii by stále nemal byť Allan McPherson. Zvolen vyhral posledných sedem zápasov na ľade Zámkom.

Košice vo Zvolene doplatili na chýbajúcu zápasovú prax, nakoľko to bol prvý duel po dlhej karanténe. V tretej tretine strelili tri góly a celkovo ukázali svetlé momenty. Trápili sa v presilovkách, na tom musia popracovať. Maďarský DVTK bol taktiež v karanténe, no odvtedy hral proti Slovanu, Banskej Bystrici a Trenčínu, ani raz nevyhral a získal len dva body. Problémom je strieľanie gólov, klub ich dal iba päť. Dva z nich obranca Nick Wolff.

Z univerzity do NHL, predtým skúša Tipos Extraligu: Obdivovateľ Cháru vyštudoval trestné právo a chce byť policajtom