Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

COVID-19 v kabíne HK Poprad: Vošvrda chytil veľkú dávku, Haščák robí program synovi, Skokan sa učí s dcérou

POPRAD - Hokejisti HK Poprad sa tento týždeň pridali k ďalším klubom, ktoré museli zamieriť do karantény po pozitívnych testoch na ochorenie COVID-19.
Vošvrda Mikyska Vošvrda Mikyska.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zverenci trénera Petra Mikulu vynechali piatkové stretnutie s Novými Zámkami, nezahrajú si ani túto nedeľu s Miškovcom. Keď k tomu pripočítame absenciu uplynulý víkend v Michalovciach, Poprad neodohrá tri kolá. Testovanie prebehlo v pondelok a trinásť hráčov bolo pozitívnych.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada hokej NHL príprava Canadiens Maple Leafs.VIDEO Spoluhráč Tomáša Tatara opustil NHL a zamieril do Švajčiarska

"Ako správny gólman som chytil veľkú dávku. Prvých 16-18 hodín som mal teplotu max. 39,3 °C, bolesť kĺbov a najmä bedrových a stehien. K tomu únava a bolesť hlavy. Po tej spomínanej dobe to utíchlo a cítim sa skôr ako prechladený. Je pravda, že nezvyknem mať vôbec horúčky a byť chorý. Je to u mňa skôr výnimka, a preto to nebolo nič príjemné. Kto však zvykne byť chorý, tak mu to príde ako chrípka. Celý čas sme doma s rodinou, varíme a pozeráme rozprávky. Počas toho riešime všetky záležitosti cez telefón a e-maily. Už sa však tešíme na vrátanie sa do klasického režimu – tréning, práca a škôlka," uviedol pre oficiálnu stránku kamzíkov brankár Tomáš Vošvrda.

Prečítajte si aj

Joe Thornton vyradil z hry útočníka Capitals T. J. Oshieho.Joe Thornton už nie je hráčom San Jose Sharks, stal sa spoluhráčom slovenského reprezentanta

Medzi najlepších hráčov mužstva patria letné akvizície z Košíc - Marcel Haščák a Dávid Skokan. Obaja karanténne obdobie trávia po svojom. "Karanténu trávim so svojim synom v apartmáne neďaleko Popradu. Snažím sa ho celý deň zabaviť, čo znamená pozeranie rozprávok, vymýšľanie spoločných hier, kreslenie. Jednoducho všetko, čím dokážem zabaviť trojročné dieťa v karanténe. Nákupy nám nosí náš skvelý dedo a skvelá babka nám posiela vynikajúce obedy a večer," nechal sa počuť 33-gólový strelec HC Košice z minulej sezóny.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL 2.kolo Trenčín Detva TNX.V jedinom piatkovom stretnutí Tipos Extraligy sa pred takmer 700 divákmi tešil Trenčín

"Naša karanténa prebieha doma v Spišskej Sobote, kde žijeme s manželkou a tromi deťmi – Agneskou, Adelkou a Dávidkom. Ráno sa zobudíme, dáme si raňajky, nasleduje spoločné učenie s Agneskou. Adelka sa zatiaľ hrá a Dávidko doobedu spí. Manželka nám navarí obed. Poobede sa spolu hráme v izbe, potom si oddýchneme a pospíme. K večeru sa opäť hráme. Dookola robíme to isté. Je to trošku ubíjajúce, pretože nemôžme ísť ani vonku. Myslím si, že to zvládneme, aj keď to s deťmi nie je jednoduché, ale musíme to spoločne vydržať," povedal Dávid Skokan pre web východniarov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články