Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Chára s agentom zvažujú všetky možnosti, môže z toho byť odchod z Bostonu

BOSTON - V zámorí sa znova začalo riešiť, či a kde bude pokračovať kariéra Zdena Cháru. Renomovaný novinár Pierre LeBrun informoval, že agent slovenského hokejistu, Matt Keator, rieši aj ďalšie možnosti ako zotrvanie v Bostone Bruins.
MetaTitle: Kanada hokej NHL Hurricanes Bruins.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

"Stále si myslím, že Chára ukončí kariéru v Bostone, ale jeho agent mi povedal, že rieši aj iné možnosti, takže bude veľmi zaujímavé sledovať túto situáciu," napísal LeBrun na Twitter. Jeho novinársky kolega Shawn Simpson sa zatiaľ len tak do vetra zamyslel, či by sa slovenská legenda nemohla vrátiť do Ottawy Senators. Stále ale nie je isté, či Zdeno Chára bude pokračovať v kariére.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: Kanada šport hokej NHL slovaciká.VIDEO Najväčšia mladá nádej Montrealu Canadiens sa pred novou sezónou NHL rozohrá vo Fínsku

45-ročný bek bol v sezóne 2019/20 najstarším hráčom NHL a kapitánom Bostonu Bruins. Nazbieral 14 bodov za 5 gólov a 9 asistencií, priemerne strávil na ľade 21:01. Jeho úloha v tíme sa postupne zmenšuje, stále je pevnou súčasťou oslabení. Generálny manažér Don Sweeney ho označil ako veľmi dôležitú súčasť a lídra tímu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter.com

Diskusia

Podobné články