Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V piatok sa odohrá jediný zápas Tipos Extraligy, budú na ňom prítomní diváci

MIŠKOLC - Nakoľko pozitívne testy na koronavírus mali aj hráči HK Nitra, tak ich duel vo Zvolene je odložený a v piatok sa odohrá iba jeden zápas. O 18:00 štartuje dohrávka 1. kola medzi DVTK Jegesmedvék Miškolc a HK Dukla Trenčín.
Hokejisti maďarského Miškovca.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Momentálne sú okrem týchto dvoch tímov mimo karantény už len spomínaný HKM Zvolen, HC 07 Detva a HC Mikron Nové Zámky. DVTK už ale v karanténe bol, Dukla Trenčín vo štvrtok hlásila, že všetci jej členovia mali pri testovaní negatívne výsledky, čo je teda dobrá správa.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej iClinic Bratislava Capitals Príprava Štart BAX.Traja pozitívni v iClinic Bratislava Capitals, na lavičku sa postaví Dušan Pašek

Navyše, v Miškolci sa bude hrať s divákmi, keďže nariadenia v Maďarsku to povoľujú. DVTK odohral počas ročníka 2020/21 zatiaľ jedno domáce stretnutie, proti Slovanu Bratislava bolo prítomných necelých 900 divákov, konkrétne 885.

Z karantény sa vrátili Košice. Tie sa mali v nedeľu predstaviť proti Banskej Bystrici, tá medzičasom putovala do spomínanej karantény. Ak sa nič nezmení, tak sa stretne so Zvolenom. K dispozícii pre zápasy boli mali byť čoskoro aj hráči Liptovského Mikuláša.

Piatkový program Tipos Extraligy (16.10.)

18:00 DVTK Jegesmedvék Miškolc - HK Dukla Trenčín

Nedeľný program Tipos Extraligy (18.10.)

17:00 HC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín

18:00 HKM Zvolen - HC Košice

Prečítajte si aj

Jan Brejcak Banska Bystrica.Aj obranca Ján Brejčák je nakazený: Neznesiteľné bolesti na hrudi
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články